Skladišče 7
66,60 EUR / kos
Za 4 gume 266,41 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622190230 |
| Znamka | Nexen |
| Model | ROADIAN AT 4X4 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 10.7 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/70 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,99 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 205/70 R15 106R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,43 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 205/70 R15 106R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/70 R15 96T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,44 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 205/70 R15 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 205/70 R15 106R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,80 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 205/70 R15 106S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,50 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 205/70 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,89 EUR
Preveri zalogo

