Skladišče 1
139,30 EUR / kos
Za 4 gume 557,22 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 2
149,63 EUR / kos
Za 4 gume 598,52 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 0029142928409 |
| Znamka | Cooper |
| Model | DISCOVERER ATT XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 13.347 kg |
Priporočamo
Trazano Z-507 225/60 R17 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,26 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 225/60 R17 99V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,99 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 225/60 R17 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/60 R17 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,23 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/60 R17 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,33 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/60 R17 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,10 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/60 R17 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 225/60 R17 103H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,44 EUR
Preveri zalogo

