Skladišče 1
58,00 EUR / kos
Za 4 gume 231,98 EUR
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
56,43 EUR / kos
Za 4 gume 225,73 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
56,43 EUR / kos
Za 4 gume 225,73 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622384103 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N'BLUE HD PLUS |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 75 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 67 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 6 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 165/60 R14 75H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,50 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 165/60 R14 79H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,72 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 165/60 R14 75H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,93 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/60 R14 79H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,39 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/60 R14 75H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,14 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 165/60 R14 75H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 37,57 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/60 R14 75H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,98 EUR
Preveri zalogo

