Skladišče 1
122,76 EUR / kos
Za 4 gume 491,05 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814801458 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | ADV.SP MO |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.6 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 245/40 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,99 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 245/40 R17 95W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/40 R17 95Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 66,89 EUR
Preveri zalogo
Petlas VELOX SPORT PT741 XL 245/40 R17 95W
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,30 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ULTRA HIGH PERFORMANCE 245/40 R17 95W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,21 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-LIFE 2 245/40 R17 91Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 89,16 EUR
Preveri zalogo
Continental TS850P 245/40 R17 95V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 91,99 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 XL 245/40 R17 95Y
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,92 EUR
Preveri zalogo
Lassa DRIVEWAYS SPORT + 245/40 R17 95Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,14 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA PRIMUS XL 245/40 R17 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 98,77 EUR
Preveri zalogo

