Skladišče 1
67,12 EUR / kos
Za 4 gume 268,47 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
60,52 EUR / kos
Za 4 gume 242,09 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
75,71 EUR / kos
Za 4 gume 302,82 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
62,76 EUR / kos
Za 4 gume 251,05 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701126494 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP4 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Teža | 8.54 kg |
Priporočamo
Sunny NP226 195/65 R15 91H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 43,52 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 195/65 R15 91H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 43,52 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/65 R15 91H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,71 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/65 R15 91V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 44,92 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 XL 195/65 R15 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,38 EUR
Preveri zalogo

