*Slika je simbolična
Skladišče 7
94,93 EUR / kos
Za 4 gume 379,73 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6938628248303 |
| Znamka | Fronway |
| Model | EURUS 08 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Teža | 15.62 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/45 R21 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 82,22 EUR
Preveri zalogo
Fronway EURUS 08 275/45 R21 110W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,93 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 275/45 R21 110Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/45 R21 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 101,82 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/45 R21 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 115,54 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 275/45 R21 110W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 117,88 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 275/45 R21 110W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 123,56 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 SUV XL 275/45 R21 110Y
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 147,33 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/45 R21 110W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 147,69 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 275/45 R21 110Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 154,65 EUR
Preveri zalogo

