Skladišče 1
140,03 EUR / kos
Za 4 gume 560,13 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
136,09 EUR / kos
Za 4 gume 544,36 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
136,09 EUR / kos
Za 4 gume 544,36 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
140,92 EUR / kos
Za 4 gume 563,67 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227466256 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | POWERGY 2 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.02 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 245/40 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,99 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 245/40 R17 95W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 65,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/40 R17 95Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 66,89 EUR
Preveri zalogo
Petlas VELOX SPORT PT741 XL 245/40 R17 95W
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,30 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ULTRA HIGH PERFORMANCE 245/40 R17 95W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,21 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-LIFE 2 245/40 R17 91Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 89,16 EUR
Preveri zalogo
Continental TS850P 245/40 R17 95V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 91,99 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 XL 245/40 R17 95Y
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,92 EUR
Preveri zalogo
Lassa DRIVEWAYS SPORT + 245/40 R17 95Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,14 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA PRIMUS XL 245/40 R17 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 98,77 EUR
Preveri zalogo

