Skladišče 7
76,89 EUR / kos
Za 4 gume 307,58 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8605068712586 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | SPORT MASTER |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11.39 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 235/50 R17 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 235/50 R17 96V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,74 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/50 R17 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,09 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 235/50 R17 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,84 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/50 R17 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,89 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 235/50 R17 100V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 80,72 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA PRIMUS XL 235/50 R17 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,96 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA PRIMUS 235/50 R17 96Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 105,79 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-LIFE 2 235/50 R17 96W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 109,43 EUR
Preveri zalogo

