| EAN | 4038526473103 |
| Znamka | Cooper |
| Model | DISCOVERER AT3 SPORT 2 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 115 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 18.528 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/70 R17 115H
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 57,81 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 265/70 R17 115T
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 80,22 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 265/70 R17 115T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 97,22 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 265/70 R17 121S
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 101,44 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 265/70 R17 121S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 109,76 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MUD TRAC 265/70 R17 121Q
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 116,66 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 M/T P.O.R. 265/70 R17 121Q
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 123,32 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL 265/70 R17 115T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 126,73 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 265/70 R17 121R
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 137,49 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND MT 265/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 138,88 EUR
Preveri zalogo

