Skladišče 1
98,56 EUR / kos
Za 4 gume 394,24 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 2
101,70 EUR / kos
Za 4 gume 406,81 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
102,10 EUR / kos
Za 4 gume 408,39 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000726391 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | VECTOR 4SEASONS GEN-3 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 6.899 kg |
Priporočamo
Alliance AL30 - DOT22 185/60 R15 88H
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,28 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/60 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,21 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/60 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,12 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MAXIMUS M2 185/60 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,12 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/60 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,32 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/60 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,42 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/60 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,05 EUR
Preveri zalogo

