Skladišče 1
182,45 EUR / kos
Za 4 gume 729,78 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
180,15 EUR / kos
Za 4 gume 720,58 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701214344 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE 3 XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.44 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 245/35 R18 92W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 60,68 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 245/35 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,02 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/35 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,27 EUR
Preveri zalogo
Sebring UL.HIGH PERF. 245/35 R18 92Y
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,48 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER WINTER 245/35 R18 92V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 86,26 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ULTRA HIGH PERFORMANCE 245/35 R18 92Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,02 EUR
Preveri zalogo
Kormoran SUMMER 3 245/35 R18 92Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,02 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 XL 245/35 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,00 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 245/35 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 105,87 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT PS72 XL 245/35 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 108,45 EUR
Preveri zalogo

