Skladišče 7
329,71 EUR / kos
Za 4 gume 1.318,82 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000679871 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SPORT CLASSIC |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 67 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/70 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,99 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 205/70 R15 106R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,43 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 205/70 R15 106R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/70 R15 96T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,44 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 205/70 R15 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 205/70 R15 106R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,80 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 205/70 R15 106S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,50 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 205/70 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,89 EUR
Preveri zalogo

