Skladišče 1
98,70 EUR / kos
Za 4 gume 394,80 EUR
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
92,84 EUR / kos
Za 4 gume 371,35 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
92,84 EUR / kos
Za 4 gume 371,35 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
108,27 EUR / kos
Za 4 gume 433,08 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
96,56 EUR / kos
Za 4 gume 386,24 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703711261 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP4 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,20 EUR
Preveri zalogo
Strial STR HIGH PERFORMANCE 205/65 R15 94H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 47,51 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,09 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G 205/65 R15 94V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,38 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 205/65 R15 94H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,46 EUR
Preveri zalogo

