CONTINENTAL WINTER CONTACT TS870P 205/55 R19 97H RFP
Skladišče 7
174,27 EUR / kos
Za 4 gume 697,07 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238072952 |
| Znamka | Continental |
| Model | TS-870 P FR XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.53 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/55 R19 97V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,52 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/55 R19 97W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,34 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,86 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 205/55 R19 97V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 72,17 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,42 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,74 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 205/55 R19 97V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 95,88 EUR
Preveri zalogo
Kormoran KOR ALL SEASON 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 97,20 EUR
Preveri zalogo

