Skladišče 2
354,26 EUR / kos
Za 4 gume 1.417,03 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
354,68 EUR / kos
Za 4 gume 1.418,71 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526072597 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.493 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 275/35 R20 102Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,46 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 275/35 R20 102W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 91,38 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 98,63 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 275/35 R20 102Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 100,96 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP SPORT MAXX 275/35 R20 102Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/35 R20 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 133,96 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 136,92 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 144,37 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 165,27 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/35 R20 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 166,40 EUR
Preveri zalogo

