Skladišče 1
136,99 EUR / kos
Za 4 gume 547,96 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
132,72 EUR / kos
Za 4 gume 530,90 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
132,72 EUR / kos
Za 4 gume 530,90 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
139,61 EUR / kos
Za 4 gume 558,45 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707339003 |
| Znamka | Kleber |
| Model | TRANSPRO 2 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 14.43 kg |
Priporočamo
Aplus A869 225/65 R16 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,53 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 225/65 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Novex LTR 5 225/65 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 225/65 R16 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,73 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 225/65 R16 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,84 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 225/65 R16 112S
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,13 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 225/65 R16 112T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,27 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 225/65 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,67 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLV1 225/65 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,67 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 225/65 R16 112T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,70 EUR
Preveri zalogo

