Skladišče 1
125,58 EUR / kos
Za 4 gume 502,33 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
131,53 EUR / kos
Za 4 gume 526,13 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814995997 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | G015 RPB XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.45 kg |
Priporočamo
Trazano SU318 215/65 R17 99H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,10 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 215/65 R17 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,08 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV XL 215/65 R17 103H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,78 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 215/65 R17 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,44 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 215/65 R17 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 215/65 R17 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 215/65 R17 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,92 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS NANO 215/65 R17 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,73 EUR
Preveri zalogo

