Skladišče 1
89,29 EUR / kos
Za 4 gume 357,14 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8680830034394 |
| Znamka | Petlas |
| Model | ALL SEASON PT565 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-401 225/45 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,32 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,35 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 225/45 R18 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano SW608 225/45 R18 95V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 59,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/45 R18 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,02 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,45 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,45 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 61,45 EUR
Preveri zalogo

