Skladišče 7
80,51 EUR / kos
Za 4 gume 322,02 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959956718122 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | GREEN-MAX VAN |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 13.15 kg |
Priporočamo
Aplus A867 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,52 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,83 EUR
Preveri zalogo
Aplus A869 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,22 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,77 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU810 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,55 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M WINTER VAN 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 80,32 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 80,51 EUR
Preveri zalogo

