CONTINENTAL ALLSEASONCONTACT 2 XL 185/65 R15 92V
Skladišče 1
98,54 EUR / kos
Za 4 gume 394,16 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
92,98 EUR / kos
Za 4 gume 371,91 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
96,91 EUR / kos
Za 4 gume 387,65 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238092011 |
| Znamka | Continental |
| Model | ALLSEASONCONTACT 2 XL |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7.31 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 185/65 R15 92H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,14 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 185/65 R15 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,59 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/65 R15 92T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,11 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER 4S 185/65 R15 88H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 44,35 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 185/65 R15 92T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,43 EUR
Preveri zalogo

