Skladišče 7
72,54 EUR / kos
Za 4 gume 290,16 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8605068710872 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | SPORT MASTER |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.84 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 225/45 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,35 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,35 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 225/45 R18 95V
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano SW608 225/45 R18 95V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 59,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/45 R18 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,66 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,45 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,45 EUR
Preveri zalogo

