Skladišče 7
206,18 EUR / kos
Za 4 gume 824,74 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563627595 |
| Znamka | Hankook |
| Model | H750 ALLSEASON XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 245/35 R20 95Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,91 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/35 R20 95Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,58 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 245/35 R20 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,85 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 245/35 R20 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,32 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 245/35 R20 95Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,07 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 245/35 R20 95W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,63 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/35 R20 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 88,48 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/35 R20 95W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,99 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 245/35 R20 95W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo

