Skladišče 1
98,75 EUR / kos
Za 4 gume 395,01 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784353401 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | AP3 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Ling Long GREEN-MAX 225/50 R16 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,47 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/50 R16 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,26 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/50 R16 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,37 EUR
Preveri zalogo
Sebring ROAD PERF. 225/50 R16 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,98 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ROAD PERFORMANCE 225/50 R16 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,51 EUR
Preveri zalogo
Kormoran SUMMER 3 225/50 R16 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,51 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA PRIMUS 225/50 R16 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 92,64 EUR
Preveri zalogo
Nexen N BLUE HD PLUS 225/50 R16 92V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 96,21 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 225/50 R16 96V
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,75 EUR
Preveri zalogo

