Skladišče 1
349,92 EUR / kos
Za 4 gume 1.399,69 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227433647 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P-ZERO(PZ5) MO |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 285/40 R22 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 109,00 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/40 R22 110Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 179,12 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 285/40 R22 110W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 206,58 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 285/40 R22 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 225,91 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/40 R22 110Y
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 235,42 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 285/40 R22 110W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 250,48 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 285/40 R22 110Y
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 262,78 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 285/40 R22 106Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 271,72 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 285/40 R22 110Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 284,47 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107D XL 285/40 R22 110Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 303,33 EUR
Preveri zalogo

