*Slika je simbolična
Skladišče 7
27,35 EUR / kos
Za 4 gume 109,41 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9993882592810 |
| Znamka | CST |
| Model | C922 |
| Širina | 130 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 63 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 3.9 kg |
Priporočamo
Continental CONTISCOOT 130/70 R13 63P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,62 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI TWIST 130/70 R13 63Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,20 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 130/70 R13 63P
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 48,34 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 130/70 R13 63P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,59 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 130/70 R13 63P
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 54,00 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 130/70 R13 63P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,40 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 130/70 R13 63P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,42 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 130/70 R13 63S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,99 EUR
Preveri zalogo
Michelin POWER PURE SC 130/70 R13 63P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,78 EUR
Preveri zalogo

