Skladišče 1
62,85 EUR / kos
Za 4 gume 251,39 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784348285 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | WP6 XL |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-401 195/45 R16 84V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,65 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/45 R16 84V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,10 EUR
Preveri zalogo
Ceat SECURADRIVE 195/45 R16 84V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 45,65 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/45 R16 84V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,97 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 195/45 R16 84V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 47,22 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 195/45 R16 84W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,62 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 195/45 R16 84V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,72 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 195/45 R16 84V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,10 EUR
Preveri zalogo
Aplus A607 XL 195/45 R16 84V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,08 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 XL 195/45 R16 84V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,83 EUR
Preveri zalogo

