Skladišče 7
70,66 EUR / kos
Za 4 gume 282,63 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998563331171 |
| Znamka | Hankook |
| Model | RA18 |
| Širina | 175 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 10.26 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 175/65 R14 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,12 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S 175/65 R14 86T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,58 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 175/70 R14 84T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,06 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 175/70 R14 84T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 36,29 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/65 R14 86T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,32 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 175/65 R14 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,04 EUR
Preveri zalogo

