Skladišče 7
69,81 EUR / kos
Za 4 gume 279,26 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622179457 |
| Znamka | Nexen |
| Model | ROADIAN CT8 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 90 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Kombinirano vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 66 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER WINTER 175/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 28,53 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S 175/65 R14 86T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,58 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 175/65 R14 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,67 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 175/65 R14 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,83 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/65 R14 86T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,49 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WIN 175/65 R14 82T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,74 EUR
Preveri zalogo

