Skladišče 1
117,56 EUR / kos
Za 4 gume 470,23 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8680830002935 |
| Znamka | Petlas |
| Model | EXPLERO W671 SUV XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A607 XL 255/60 R18 112V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,54 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 255/60 R18 112V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,98 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4 SUV 255/60 R18 112W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,64 EUR
Preveri zalogo
Strial STR 701 255/60 R18 112W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 89,16 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/60 R18 112V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 93,22 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 255/60 R18 112V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,22 EUR
Preveri zalogo
Avon ZX7 255/60 R18 112V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 102,25 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/60 R18 112V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,27 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 255/60 R18 112V RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 103,49 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 255/60 R18 112V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 104,52 EUR
Preveri zalogo

