Skladišče 1
216,12 EUR / kos
Za 4 gume 864,47 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
211,01 EUR / kos
Za 4 gume 844,04 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
212,57 EUR / kos
Za 4 gume 850,27 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528706077371 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE 3 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.75 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 225/50 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 108,96 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 225/50 R19 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 113,80 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFI. GRIP 2 SUV (DEMO) 225/50 R19 96V
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 126,37 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 225/50 R19 100V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 126,45 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH-4S AW21 RPB XL 225/50 R19 100V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 137,79 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 225/50 R19 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 177,10 EUR
Preveri zalogo
Continental ALLSEASONCONTACT 2 FR XL 225/50 R19 100V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 195,59 EUR
Preveri zalogo
Pirelli CINTURATO C3 XL 225/50 R19 100V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 198,58 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 SUV 225/50 R19 100V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 203,79 EUR
Preveri zalogo
Michelin CROSSCLIMATE 3 XL 225/50 R19 100V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 211,01 EUR
Preveri zalogo

