Skladišče 7
165,40 EUR / kos
Za 4 gume 661,60 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9996341937411 |
| Znamka | Firestone |
| Model | WINTERHAWK 4 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 13.96 kg |
Priporočamo
Aplus A607 XL 255/60 R18 112V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,29 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 255/60 R18 112V
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,42 EUR
Preveri zalogo
Strial STR 701 255/60 R18 112W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 91,93 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/60 R18 112V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 92,47 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 255/60 R18 112V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 94,22 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4 SUV 255/60 R18 112W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 96,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/60 R18 112V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,56 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 255/60 R18 112V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 105,03 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 255/60 R18 112H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 109,43 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 255/60 R18 112V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 109,71 EUR
Preveri zalogo

