Skladišče 7
77,07 EUR / kos
Za 4 gume 308,26 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322438035 |
| Znamka | Lassa |
| Model | TRANSWAY 3 |
| Širina | 195 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 11.33 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R14 86H
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,89 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/65 R14 89H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,70 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/70 R14 91T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,04 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R701 RADIAL 195/70 R14 96N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,38 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 195/70 R14 91T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,62 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 195/70 R14 91T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 46,24 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/70 R14 91T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 46,87 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R14 86H
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,33 EUR
Preveri zalogo

