Skladišče 4
60,95 EUR / kos
Za 4 gume 243,80 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
58,51 EUR / kos
Za 4 gume 234,04 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622101960 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N BLUE HD PLUS |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7.82 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R15 88V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 42,74 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 195/60 R15 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,51 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 195/60 R15 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,59 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON 195/60 R15 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,89 EUR
Preveri zalogo
Duraturn ALL SEASON XL 195/60 R15 92V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 46,31 EUR
Preveri zalogo

