CONTINENTAL ALL SEASON CONTACT 165/65 R14 79T
Skladišče 1
87,39 EUR / kos
Za 4 gume 349,55 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
82,79 EUR / kos
Za 4 gume 331,16 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
85,22 EUR / kos
Za 4 gume 340,86 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238010626 |
| Znamka | Continental |
| Model | ALLSEASONCONTACT |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 79 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 6 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 165/65 R14 79H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 165/65 R14 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,51 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 165/65 R14 79H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 34,69 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 165/65 R14 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,49 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 165/65 R14 79T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,84 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/65 R14 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,11 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 165/65 R14 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,29 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 165/65 R14 79T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 36,48 EUR
Preveri zalogo

