Skladišče 3
180,00 EUR / kos
Za 4 gume 720,02 EUR
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
178,18 EUR / kos
Za 4 gume 712,72 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528706768859 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE 2 SUV |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 13.2 kg |
Priporočamo
Aplus A919 XL 245/65 R17 111H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,23 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 245/65 R17 111T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND HT 245/65 R17 107T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 76,98 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND AT100 245/65 R17 111T
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,93 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T BSW 245/65 R17 107T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 90,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 245/65 R17 111H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 245/65 R17 111H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,40 EUR
Preveri zalogo
Aplus SHREDDER RT POR 245/65 R17 117Q
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,82 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 245/65 R17 111H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,88 EUR
Preveri zalogo
Petlas EXPLERO W671 SUV XL 245/65 R17 111H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 103,47 EUR
Preveri zalogo

