| EAN | 4038526527424 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER WINTER |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 9.69 kg |
Priporočamo
Rovelo AVENUE SUV 215/50 R18 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,49 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ 215/50 R18 92V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,56 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 215/50 R18 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,38 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 4S 215/50 R18 96W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,40 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/50 R18 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,78 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 215/50 R18 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,22 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 215/50 R18 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,25 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV 215/50 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,35 EUR
Preveri zalogo

