Skladišče 7
99,22 EUR / kos
Za 4 gume 396,88 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322131455 |
| Znamka | Lassa |
| Model | MULTIWAYS 2 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 10.2 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/55 R18 102V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 225/55 R18 98V RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/55 R18 98V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,68 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 225/55 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,48 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 225/55 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,16 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 225/55 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,96 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 225/55 R18 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,21 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 225/55 R18 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,40 EUR
Preveri zalogo

