VREDESTEIN QUATRAC 205/60 R15 91H
Skladišče 1
94,24 EUR / kos
Za 4 gume 376,95 EUR
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8714692358333 |
| Znamka | Vredestein |
| Model | QUATRAC |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Strial STR HIGH PERFORMANCE 205/60 R15 91H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 46,07 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R15 91V
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,95 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 205/60 R15 91H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,96 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 205/60 R15 95V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,35 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R15 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,04 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 205/60 R15 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Sebring ROAD PERF. 205/60 R15 91V
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,46 EUR
Preveri zalogo

