Skladišče 7
80,23 EUR / kos
Za 4 gume 320,94 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8605068724619 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | SPORT MASTER 4S |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 12.01 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,23 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 225/65 R17 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 225/65 R17 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,56 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,84 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,84 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 225/65 R17 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,44 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,03 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 225/65 R17 102H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,46 EUR
Preveri zalogo

