Skladišče 1
265,83 EUR / kos
Za 4 gume 1.063,31 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
280,59 EUR / kos
Za 4 gume 1.122,34 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563478456 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K127 SOUND ABSORBER AO XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.26 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/35 R21 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,73 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/35 R21 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 129,62 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/35 R21 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 171,53 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 275/35 R21 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 187,22 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/35 R21 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 203,18 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/35 R21 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 209,47 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/35 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 212,93 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V906 XL 275/35 R21 103W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 225,50 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 275/35 R21 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 228,30 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107D XL 275/35 R21 103Y
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 240,10 EUR
Preveri zalogo

