Skladišče 3
74,51 EUR / kos
Za 4 gume 298,04 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622510403 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N'BLUE HD PLUS |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7.8 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 195/70 R14 91T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,04 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 195/70 R14 91T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,78 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 195/70 R14 91T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 46,24 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/70 R14 91T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,87 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/70 R14 91T
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 47,65 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 195/70 R14 91H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,38 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/70 R14 91T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,00 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 195/70 R14 91H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,80 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF901 XL 195/70 R14 96N
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,13 EUR
Preveri zalogo

