Skladišče 3
433,81 EUR / kos
Za 4 gume 1.735,23 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
474,34 EUR / kos
Za 4 gume 1.897,36 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528705480868 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILSP CUP2 MO |
| Širina | 305 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 12.8 kg |
Priporočamo
Falken AZENIS FK520 305/30 R20 103(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 222,15 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 305/30 R20 103(Y) RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 243,21 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 305/30 R20 103(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 253,97 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S007 XL 305/30 R20 103Y
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 277,60 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 305/30 R20 103Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 296,73 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA RACE 305/30 R20 103Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 323,29 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL 305/30 R20 103Y
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 329,41 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 305/30 R20 103Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 330,72 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO N0 XL 305/30 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 333,10 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO N1 XL 305/30 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 337,28 EUR
Preveri zalogo

