CONTINENTAL WINTER CONTACT TS870 195/65 R16 92H
Skladišče 7
144,37 EUR / kos
Za 4 gume 577,47 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238066999 |
| Znamka | Continental |
| Model | TS-870 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 8.23 kg |
Priporočamo
Strial STR 201 195/65 R16 104R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 34,19 EUR
Preveri zalogo
Petlas FULL POWER PT835 195/65 R16 104T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,35 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLV1 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,51 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,22 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 195/65 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,81 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON LT+ 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,86 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 195/65 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,71 EUR
Preveri zalogo

