Skladišče 3
109,57 EUR / kos
Za 4 gume 438,30 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622229251 |
| Znamka | Nexen |
| Model | WINGUARD SPORT 3 XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/55 R19 97V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,52 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/55 R19 97W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,34 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,86 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 205/55 R19 97V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 72,17 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,42 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,74 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 205/55 R19 97V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 95,88 EUR
Preveri zalogo
Kormoran KOR ALL SEASON 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 97,20 EUR
Preveri zalogo

