Skladišče 1
429,92 EUR / kos
Za 4 gume 1.719,69 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
414,17 EUR / kos
Za 4 gume 1.656,66 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
449,80 EUR / kos
Za 4 gume 1.799,21 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
429,72 EUR / kos
Za 4 gume 1.718,90 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528709933452 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PS4 SUV XL |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16.8 kg |
Priporočamo
Hankook K127A 295/40 R22 112(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 276,74 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 SUV 295/40 R22 112Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 277,60 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 295/40 R22 112W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 323,01 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-5 SUV FR XL 295/40 R22 112Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 345,52 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION ZERO A MO1 XL 295/40 R22 112W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 350,15 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 295/40 R22 112W RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 352,01 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 295/40 R22 112V RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 352,15 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 295/40 R22 112Y RFP
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 359,52 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 (ASYMMETRIC) SUV 4X4 295/40 R22 112W RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 372,85 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-5 SUV CSI FR XL 295/40 R22 112Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 377,60 EUR
Preveri zalogo

