| EAN | 4038526448231 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | A |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.825 kg |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 285/40 R20 108V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 142,35 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 149,85 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 160,08 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 285/40 R20 108W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 183,16 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 204,00 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 208,46 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 6 285/40 R20 104Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 229,40 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 285/40 R20 108Y RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 232,18 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A XL 285/40 R20 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 241,84 EUR
Preveri zalogo
Hankook K129 * XL 285/40 R20 111Y
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 245,60 EUR
Preveri zalogo

