| EAN | 4038526515469 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER SUMMER |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 105 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 13.953 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 265/40 R21 105W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,16 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/40 R21 105Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,73 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 265/40 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 108,31 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/40 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 136,92 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 265/40 R21 105W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 165,25 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 SUV 265/40 R21 105Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 169,44 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/40 R21 105Y
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 175,07 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 265/40 R21 105Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 204,30 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 265/40 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 204,56 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 265/40 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 207,08 EUR
Preveri zalogo

