BRIDGESTONE B01 90/90 R12 44J
*Slika je simbolična
Skladišče 7
48,26 EUR / kos
Za 4 gume 193,02 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286340848015 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | B01 |
| Širina | 90 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 44 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 2.69 kg |
Priporočamo
Mitas MC-20 MONSUM 90/90 R12 54P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,56 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone B01 90/90 R12 44J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,26 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY EXTRA 90/90 R12 54P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 49,02 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 90/90 R12 44J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,86 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 90/90 R12 54P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,03 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY EXTRA 90/90 R12 54P
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,40 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP SAVER 90/90 R12 54S
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,70 EUR
Preveri zalogo

