*Slika je simbolična
Skladišče 7
61,05 EUR / kos
Za 4 gume 244,20 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6938112609894 |
| Znamka | Trazano |
| Model | SL366 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 11.38 kg |
Priporočamo
Ling Long R701 RADIAL 185/80 R14 104N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,91 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 185/80 R14 102Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,05 EUR
Preveri zalogo
Sebring FOR.VAN+WI 201 185/80 R14 102R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,95 EUR
Preveri zalogo
Kormoran CARGOSPEEDEVO 185/80 R14 102R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,24 EUR
Preveri zalogo
Hankook K715 185/80 R14 91T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,46 EUR
Preveri zalogo
Falken LINAM VAN01 185/80 R14 102R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,65 EUR
Preveri zalogo
Kormoran VANPRO WINTER 185/80 R14 102R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 89,09 EUR
Preveri zalogo

