Skladišče 7
91,65 EUR / kos
Za 4 gume 366,59 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4250427424576 |
| Znamka | Falken |
| Model | EUROALL SEASON AS210 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 82 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 7.6 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 175/60 R16 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,41 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 175/60 R16 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,21 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 175/60 R16 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,24 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 175/60 R16 86V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,55 EUR
Preveri zalogo
Nexen N BLUE HD PLUS 175/60 R16 82H
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,98 EUR
Preveri zalogo
Nexen N BLUE S 175/60 R16 82H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,85 EUR
Preveri zalogo
Nexen N BLUE HD PLUS 175/60 R16 82H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,37 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER 175/60 R16 82H
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,64 EUR
Preveri zalogo

